Sponsor van de maand: HS Events in Roelofarendsveen

Zondag 07 januari 2018

Om een vereniging te helpen moet HS-events er een klik mee hebben. En die klik heeft het bedrijf met WVC. ‘We kenden veel mensen die zich destijds inzetten voor SVOW en we woonden vlakbij die club. Na de fusie zijn we uiteraard meegegaan naar WVC,’ vertelt eventmanager Suzanne van Vliet. ‘Bovendien voetballen onze nichtjes en neefjes bij WVC. Verder hebben we eigenlijk niet zoveel met voetbal. Behalve dat we aan de kantinetafel regelmatig bespreken welke club nou eigenlijk het beste is,’ grapt Suzanne.

Samen met Edwin van der Willik is Suzanne eigenaar van HS-Events, dé evenementorganisator in Roelofarendsveen. Tot 2013 heette het bedrijf Heart & Soul Events, dat ze ‘omdat het zo’n mond vol was’ in 2013 afkorten naar HS Events. ‘We begonnen tien jaar geleden met een tafel, een stoel en een speaker en hebben nu alles in huis voor de organisatie van grote evenementen. HS staat dus nog steeds voor heart & soul, waarmee we aan willen geven dat we met hart en ziel onze evenementen organiseren. Je kunt bij ons terecht voor licht, geluid, decoratie, catering: een compleet evenement. Dit kan op locatie bij bedrijven of particulieren, maar ook in onze evenementenlocatie HAL60 aan de Pasteurweg in Roelofarendsveen.’

WVC is niet de enige vereniging die HS Events een handje helpt. ‘Met helpen bedoel ik de breedste zin van het woord. WVC steunen we financieel en daar krijgen we zo’n mooi bord voor terug, langs de kant van het veld. Wij hebben ook de Alkeburcht een tijdlang met onze expertise en inzet geholpen en de tennisvereniging steunen we omdat veel van ons personeel daar lid van is. Als er maar een link is!’