Verslag 7 x 7 toernooi

Woensdag 06 juni 2018

Deze 4 poules waren op sterkte ingedeeld en zodoende had ieder team een kans om te winnen. Zo hadden we een poule met alleen maar dames en een poule met veteranen. Gelukkig was de olympische gedachte aanwezig en werden de wedstrijden zeer sportief gespeeld.

De teams hadden mooie namen verzonnen zoals: "krasse knarren", "FC Buiten Adem" en "Oud Zeer".

Uiteindelijk waren de winnaars:

-          De Stichting

-          Wij gaan wel naar het WK

-          Pikkebazuh

-          Dreamteam 2.0

 

Wie na afloop op het terras keek zag overigens alleen maar winnaars, want ook de kampioenen (4 teams) werden gehuldigd en wie geen kampioen was waande zich vast wel kampioen, want onder het genot van een koel drankje en met de satéhap van Peter en Ineke was het nog lang gezellig op het terras.

 

Dit gaan we zeker volgend jaar weer doen.

 

De evenementencommissie