WVC haalt megabedrag op met Grote Club actie

Zaterdag 02 december 2017

Ook dit jaar heeft WVC weer deelgenomen aan de Grote Club actie. Alle jongens en meisjes hebben half september een boekje met loten meegekregen en hebben daarna enorm hun best gedaan. Er is maar liefst een bedrag van ruim 2.700 euro opgehaald!! Geweldig!

Niet alleen de kopers van een lot maakt hiermee kans op een prijs, maar ook voor de verkopers waren er mooie prijzen te winnen bij de grote club actie! Daarnaast heeft WVC ook nog prijzen uitgeloofd voor de beste verkopers. Deze prijswinnaars worden komende week bekend gemaakt.

Wij willen alle verkopers bedanken voor hun inzet. Maar natuurlijk willen we ook de kopers van de loten bedanken, nu maar hopen dat er veel prijswinnaars bij zitten!

BEDANKT ALLEMAAL!

Activiteiten - Evenementen commissie  WVC