WVC introduceert: techniektraining voor de jongste jeugd in de middag!

Vrijdag 13 juli 2018

Vanaf komend seizoen vinden er op maandagmiddag en woensdagmiddag basisvaardighedentrainingen / techniektrainingen plaats voor de jongste jeugd van WVC.

De trainingen zijn voor de jongste meisjes en jongens teams en worden gegeven door gediplomeerd trainster Robin Schilders (meisjes) en de Voetbalacademie Play2Improve (jongens). De trainingen starten rond 15.00 uur voor alle spelers en speelsters onder de 9, waarna rond 16.00 uur de onder 11 aan de beurt is. Daarna volgen vooralsnog de JO 13 en JO 15 nog.

WVC speelt hiermee onder meer in op het continu rooster van de basisscholen in de gemeente volgend jaar. Daarnaast vinden we het belangrijk dat de jongste jeugd de basiskneepjes van het voetbal vak meer onder de knie krijgt.

Meer informatie en het precieze programma volgt binnenkort!