• Jury's maken selectie naam, tenue en logo

  • Woensdagavond 10 juni komen de twee jurygroepen bij elkaar om een selectie te maken van de ingezonden namen, tenues en logo’s van onze fusieclub. Er is 1 jury voor de naam en 1 jury voor het tenue en het logo.

    De naamjury bestaat uit: Leon Kerkvliet (DOSR, oud heren 1), George de Koning (erelid DOSR), Sven van der Meer (DOSR selectie), Ron Hogenboom (WVC, oud heren 1), Nick Disseldorp (WVC selectie) en Sjaak de Koning (erelid WVC)

    De tenue/logo jury bestaat uit: Mariella Hoogenboom (DOSR, hoofd kleding), Bastiaan van Veen (WVC, bestuurslid communicatie), Roel van der Geest (spelend lid en vrijwilliger DOSR en werkzaam in de sportkleding), Cynthia van der Meer (ouder van leden WVC en DOSR en werkzaam bij Opposuits), Jasper Castelein (DOSR en medeoprichter Opposuits), Peter de Jong (erelid WVC) en Joyce Huigsloot (lid damesselectie WVC)

    Het wordt een spannende avond voor onze clubs. Wij wensen de jury’s veel wijsheid en plezier toe!

    Namens de beide besturen en de FBC