• Meld je aan voor werkgroep!

  12 dec 2018
  • Maandagavond 10 december tijdens de BALV, hebben zowel onze leden als die van de buren JA gezegd tegen het starten van een onderzoek naar samenwerking. Om dit onderzoek ook daadwerkelijk uit te kunnen gaan voeren, vragen we JOU als lid, om hier aan mee te doen. 

  Er zijn zes werkgroepen waarvoor je je kunt opgeven:

  1. Financiën
  2. Accommodatie
  3. Communicatie & PR
  4. Voetbaltechnische zaken
  5. Verenigingscultuur
  6. Vrijwilligersbeleid

  Voor iedere werkgroep zoeken we 2 leden van DOSR en 2 leden van WVC.

  Heb je beroepsmatig of op andere wijze ervaring in/feeling met een bepaald onderwerp en kun je hier na de winterstop wat tijd in steken: Dan ben je van harte welkom om mee te doen! Wil je eerst meer info, het uitgewerkte onderzoeksplan inzien of heb je een andere vraag over het onderzoek naar de samenwerking: schroom niet en neem contact met ons op. We zijn bereikbaar via: stuurgroep@metdeburen.com