• Nieuwe aflevering Mini Champions League

 • Zondag 3 november is van 11:00 -12:00 uur weer een nieuwe aflevering van de Mini Champions League. Doe jij ook mee?

  Tijdens de Mini Champions League laten wij jou op een speelse manier kennis maken met hoe leuk voetbal kan zijn. Dit gebeurt onder toeziend oog van onze enthousiaste en ervaren begeleiders die jou de fijne kneepjes van het voetbal aanleren

  Deelname aan de mini champions league is helemaal gratis, maar op tijd aanmelden is i.v.m de teamindelingen wel gewenst. Wil jij zondag ook meedoen? Geef je dan voor zaterdag 2 november voor 18:00 uur op. Dit kan via championsleague@sv-wvc.nl. We zien je graag om 10.45 uur.

  Na afloop krijgen alle deelnemers limonade en vers fruit, van sponsor Van der Veer Groente en Fruit. Natuurlijk gaan we ook deze week weer een prachtige WVC-bal verloten!

  Hopelijk zien wij jullie zondag bij WVC.

  Groeten team Mini champions League