• Nieuwe naam, nieuw tenue & nieuw logo! - UPDATE

 • Beste leden en belangstellenden,
   
  Door de uitbraak van het Coronavirus zullen zowel DOSR als WVC in ieder geval het aankomende weekend gesloten zijn. Hierdoor is er niet langer de mogelijkheid de tenues in de bussen in de kantines in te leveren. Vanwege het tijdspad van de fusie is besloten vast te houden aan de uiterste inleverdatum van 15 maart. De mogelijkheid om deze digitaal in te leveren via fusieclub@metdeburen.com bestaat uiteraard nog. Daarnaast hebben we als fysieke uitwijkmogelijkheid de optie om het formulier op 1 van beide clubwebsites te downloaden en in de brievenbus aan het hek bij WVC te doen. 
  Wij hopen ook in deze laatste dagen nog een hoop inzendingen te mogen ontvangen.
   
  Sportieve groet,
   
  De Cultuurcommisie