• Programma thuis & uit

    DatumWedstrijdDetails
    23-01-2019 19:30WVC MO17-1 - ARC MO17-1
    26-01-2019 08:30WVC JO9-2 - MMO JO9-2G
    26-01-2019 08:30WVC JO13-2 - Graaf W II VAC JO13-5
    26-01-2019 08:30WVC JO9-4M - Teylingen JO9-3
    26-01-2019 08:30WVC JO13-1 - Warmunda, sv JO13-1
    26-01-2019 08:30RCL MO13-1 - WVC MO13-2
    26-01-2019 08:30Quick Boys JO9-10M - WVC JO9-3M
    26-01-2019 09:30Lugdunum JO9-1 - WVC JO9-1
    26-01-2019 10:00WVC MO11-1 - Voorschoten`97 MO11-1
    26-01-2019 10:00Haz. Boys JO9-2G - WVC JO9-5M
    26-01-2019 10:15Hazerswoudse Boys JO15-1 - WVC JO15-1
    26-01-2019 10:30WVC JO15-2 - Foreholte JO15-5
    26-01-2019 10:30WVC MO17-2 - RCL MO17-2
    26-01-2019 10:30Van Nispen MO15-1 - WVC MO15-2
    26-01-2019 10:30Rijnsburgse Boys JO8-6M - WVC JO8-1
  • Programma thuis

    DatumWedstrijdVeldDetails
    23-01-2019 19:30WVC MO17-1 - ARC MO17-1veld 3 deelveld WVC / DOSR licht
    26-01-2019 08:30WVC JO9-2 - MMO JO9-2Gveld 4 WVC(7-tal)
    26-01-2019 08:30WVC JO13-2 - Graaf W II VAC JO13-5veld 2 WVC licht
    26-01-2019 08:30WVC JO9-4M - Teylingen JO9-3veld 4 WVC(7-tal)
    26-01-2019 08:30WVC JO13-1 - Warmunda, sv JO13-1veld 1 WVC
    26-01-2019 10:00WVC MO11-1 - Voorschoten`97 MO11-1veld 4 WVC(7-tal)
    26-01-2019 10:30WVC JO15-2 - Foreholte JO15-5veld 1 WVC
    26-01-2019 10:30WVC MO17-2 - RCL MO17-2veld 2 WVC licht
    26-01-2019 11:45WVC JO11-1 - DoCoS JO11-2veld 4 WVC(7-tal)
    26-01-2019 12:30WVC JO17-1 - Rijnvogels, fc JO17-1veld 1 WVC
    26-01-2019 13:00WVC MO13-1 - Floreant MO13-1veld 2 WVC licht
    26-01-2019 13:30WVC JO11-3 - UVS JO11-4veld 4 WVC(7-tal)
    26-01-2019 14:30WVC 1 - Quick Boys 9veld 1 WVC
    26-01-2019 15:00WVC JO19-1 - DSO JO19-2veld 2 WVC licht
    27-01-2019 10:00WVC 6 - Leidsche Boys 5veld 1 WVC
    27-01-2019 11:00WVC VR2 - Voorschoten`97 VR1veld 2 WVC licht
    27-01-2019 13:00WVC 5 - MMO 6veld 2 WVC licht
    27-01-2019 14:00WVC 1 - Alphen 1veld 1 WVC
    02-02-2019 08:30WVC JO9-4M - RKAVV JO9-5veld 4 WVC(7-tal)
    02-02-2019 08:30WVC JO9-1 - RCL JO9-3veld 4 WVC(7-tal)
    02-02-2019 08:30WVC JO11-1 - SJC JO11-1veld 2 WVC licht
    02-02-2019 09:00WVC mini pupillen - Altior Mini pupillenveld 2 WVC licht
    02-02-2019 09:30WVC MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-1veld 1 WVC
    02-02-2019 10:00WVC JO8-1 - UVS JO8-6veld 4 WVC(7-tal)
    02-02-2019 10:30WVC JO15-2 - VVSB JO15-4veld 2 WVC licht
  • Programma uit

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26-01-2019 08:30RCL MO13-1 - WVC MO13-2Sportpark De Bloemerd
    26-01-2019 08:30Quick Boys JO9-10M - WVC JO9-3MSportpark Nieuw Zuid
    26-01-2019 09:30Lugdunum JO9-1 - WVC JO9-1Sportpark Kikkerpolder II
    26-01-2019 10:00Haz. Boys JO9-2G - WVC JO9-5MSportpark Hazerswoudse Boys
    26-01-2019 10:15Hazerswoudse Boys JO15-1 - WVC JO15-1Sportpark Alkemade Oost
    26-01-2019 10:30Van Nispen MO15-1 - WVC MO15-2Sportpark De Zilk
    26-01-2019 10:30Rijnsburgse Boys JO8-6M - WVC JO8-1Sportpark Middelmors
    26-01-2019 11:30Graaf W II VAC JO11-3 - WVC JO11-2Sportpark De Roggewoning
    26-01-2019 14:00VVSB 8 - WVC 2Sportpark De Boekhorst
    26-01-2019 14:00RKDEO MO17-1 - WVC MO17-1Sportpark Centrum
    26-01-2019 15:15Graaf W II VAC MO19-1 - WVC MO19-1Sportpark De Roggewoning
    27-01-2019 11:30Nicolaas Boys 3 - WVC 3Sportpark Nicolaas Boys
    27-01-2019 14:00MMO 5 - WVC 4Sportpark MMO
    02-02-2019 08:30VVSB JO9-4 - WVC JO9-2Sportpark De Boekhorst
    02-02-2019 08:30Quick Boys JO11-6 - WVC JO11-3Sportpark Nieuw Zuid