• WVC 5 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Haas, Mark deOverige stafTeammanager
    Scheppingen, Maikel vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Goudzwaard, BramTeamspelerAanvaller
    Haas, Frank deTeamspelerVerdediger
    Haas, Mark deTeamspelerAanvaller
    Helsloot, BobTeamspelerAanvaller
    Huigsloot, SanderTeamspelerMiddenvelder
    Koek, JelleTeamspelerDoelverdediger
    Opdam, RutgerTeamspelerVerdediger
    Scheppingen, Maikel vanTeamspelerAanvaller
    Zwet, Joris van derTeamspelerMiddenvelder
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 12:00WVC 5 - Lugdunum 3Sportpark Alkemade Oost
    31 mrt. 12:45WVC 5 - MMO 6Sportpark Alkemade Oost
    7 apr. 14:00WVC 5 - ASC 9Sportpark Alkemade Oost
    14 apr. 11:30Alphense Boys 6 - WVC 5Sportpark De Bijlen Alphense Boys
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.WVC 5 - Leidsche Boys 46 - 2
    17 mrt.Alphen 6 - WVC 50 - 3
  • Poulestanden WVC 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVC 514122054163838
    2ROAC 614110368224633
    3Alphen 616103352242833
    4Lugdunum 31574443331025
    5DOSR 51572651351623
    6Leidsche Boys 4147163441-722
    7Altior 7156363734321
    8Nicolaas Boys 6124352725215
    9Alphense Boys 6144373444-1015
    10ASC 91422101549-348
    11LSVV 70 31413101644-286
    12MMO 61310121377-643