• WVC JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Charro, Nicolai deTechnische staf
    Diest, Gunner vanTechnische staf
    Emmerik, Edwin vanOverige stafTeammanager
    Hogenboom, CharlesOverige stafTeammanager
    Hogenboom, RonOverige stafTeammanager
    Rodewijk, MikeTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Geest, Bram van derTeamspeler
    Hoeflaak, MaxTeamspeler
    Hogenboom, StanTeamspeler
    Huigsloot, IvoTeamspeler
    Kaaden, Sebastiaan van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 10:00Koudekerk JO19-1 - WVC JO19-1Sportpark Gruttolaan
    6 apr. 15:00WVC JO19-1 - ARC JO19-5Sportpark Alkemade Oost
    13 apr. 14:30Sportlust '46 JO19-2 - WVC JO19-1Sportpark Cromwijck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.Bernardus JO19-1 - WVC JO19-10 - 3
  • Poulestanden WVC JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Teylingen JO19-21082036162026
    2RCL JO19-2107212415923
    3Alphense Boys JO19-31054142182419
    4HVV JO19-41045132181417
    5Koudekerk JO19-11044227151216
    6Bernardus JO19-1103342420412
    7Woubrugge JO19-1102351726-99
    8WVC JO19-1103071426-129
    9Rijnsburgse Boys JO19-3103071429-159
    10ASC JO19-2102262340-178
    11ARC JO19-4100371242-303

    Poulestanden WVC JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kamerik JO19-13300161159
    2Van Nispen JO19-1310256-13
    3FC Aalsmeer JO19-23102511-63
    4WVC JO19-13102412-83

    Poulestanden WVC JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwammerdam JO19-1330011299
    2DSO JO19-232108357
    3Alphense Boys JO19-332108537
    4Hazerswoudse Boys JO19-122006246
    5Bernardus JO19-1420245-16
    6Sportlust '46 JO19-221012203
    7Floreant JO19-2310289-13
    8ARC JO19-5310278-13
    9WVC JO19-1310257-23
    10Koudekerk JO19-1300359-40
    11Woubrugge JO19-13003113-120
  • Teamsponsor

    Naam
    SPORT 2000 ROB VAN DER GEEST