• WVC VR2 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Guldemond, RichardOverige stafTeammanager
    Guldemond, RichardTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouwmeester, LynnTeamspeler
    Guldemond, QuintyTeamspeler
    Hofwegen, Isabelle vanTeamspeler
    Huigsloot, SylTeamspeler
    Huigsloot, TessaTeamspeler
    Meijgaarden, Cheyenneh vanTeamspeler
    Romero Fuster, DoortjeTeamspeler
    Tertaas, MelloneyTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 11:00WVC VR2 - ASC VR1Sportpark Alkemade Oost
    4 okt. 14:00RVC '33 VR2 - WVC VR2Sportpark RVC '33
    11 okt. 11:45WVC VR2 - ASC VR3Sportpark Alkemade Oost
    18 okt. 12:00Foreholte VR1 - WVC VR2Sportpark Elsgeest
    25 okt. 11:30Alphense Boys VR1 - WVC VR2Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.WVC VR2 - Full Speed VR13 - 1
  • Poulestanden WVC VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVC VR232018536
    2Altior VR231119724
    3Full Speed VR1311156-14
    4ASC VR13102610-43

    Poulestanden WVC VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS sv. VR111008083
    2Floreant VR211008263
    3ASC VR111003033
    4Alphense Boys VR100000000
    5ASC VR200000000
    6ASC VR300000000
    7Foreholte VR100000000
    8WVC VR200000000
    9Football Factory VR2100103-30
    10RVC '33 VR2100128-60
    11Voorschoten`97 VR1100108-80